Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)
Logistika | Kvalita

Hnídek transport a.s.

Naše akciová společnost nabízí kvalitní profesionální služby logistiky a přepravy automobilů na území EU.

Vítejte na webové stránce akciové společnosti Hnídek Transport a.s.!

Jsme hrdí na to, že vám můžeme představit naši společnost, která byla založena v roce 2016 a od té doby jsme se stali jedním z předních hráčů v oblasti přepravy automobilů v České republice. Naše firma je založena na pevných základech a hodnotách, které nám umožňují poskytovat kvalitní a spolehlivé služby našim zákazníkům.

 

Jedním z našich klíčových aktiv je naše impozantní flotila, která čítá celkem 48 nákladních automobilů MB Actros EURO VI. Tyto moderní a výkonné vozidla jsou vybavena špičkovou technologií, která nám umožňuje zajišťovat bezpečnou a efektivní přepravu automobilů našich zákazníků. Důvěřujeme výrobkům od renomovaného výrobce Kässbohrer, který nám dodává kvalitní nástavby a přívěsy pro naše kamiony, abychom mohli plně vyhovět individuálním potřebám a požadavkům našich klientů.

 

Naše společnost se neustále rozvíjí a investuje do moderní technologie, abychom mohli nabídnout nejlepší služby na trhu. Díky našemu profesionálnímu týmu a moderním technologiím jsme schopni plnit i ty nejnáročnější úkoly spojené s přepravou automobilů.

 

Jsme hrdí na to, že můžeme být vaším partnerem v oblasti přepravy automobilů. Důvěřte Hnídek Transport a.s. a budeme se starat o vaše potřeby s pečlivostí, spolehlivostí a efektivitou, kterou si zasloužíte. Děkujeme vám za váš zájem o naši společnost a rádi vás přivítáme jako našeho klienta.

0
Přepravených vozidel
0
Vozů ve flotile
0
Zemí

Služby Hnídek Transport a.s.

Rádi vám představíme naše přednosti a kvalitní služby.

LOGISTIKA 


Přepravujeme automobily
ZÁKAZNÍCI 


renomované společnosti
ZÁRUKA KVALITA
profesionální služby
Subheadline
Subheadline

Přepravujeme automobily 

po státech EU

Prostřednistvím naší flotily transportérů vozidel, přepravujeme vozidla po celé EU: Česká republika, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Švýcarsko, Portugalsko, Španělsko, Francie.

Galerie Hnídek Trasport

Podívejte se na naše fotografie a videa.

Naše síla flotily

48 vozidel

Z našich aktualit

Hledáme pracovníky na pozice

Řidič kamionu

Řidič kamionu

STATOM INVEST a.s. Group and affiliated companies

... there is a strength in unity