Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)
Logistika | Kvalita

Záruka kvality

Naše profesionální služby jsou zárukou kvality a odbornosti pro přepravu automobilů.

Záruka kvality ve společnosti Hnídek Transport a.s.

Vítejte na webových stránkách Hnídek Transport a.s., kde kvalita a spolehlivost jsou našimi prioritami. Jako přední poskytovatel logistických a přepravních služeb v Evropě jsme zavázáni poskytovat služby nejvyššího standardu. Naše záruka kvality je podložena řadou certifikací a postupů, které zaručují excelenci v každém aspektu naší práce.

 

Certifikace ISO 9001:2015

 

Jsme držiteli prestižního certifikátu ISO 9001:2015, což je mezinárodní standard pro systémy řízení kvality. Tento certifikát je důkazem našeho závazku k neustálému zlepšování našich procesů a služeb, zajistění maximální spokojenosti zákazníků a dodržování nejvyšších průmyslových standardů.

Pravidelný výcvik řidičů

 

Naši řidiči jsou naším nejcennějším aktivem. Pravidelný a intenzivní výcvik řidičů zajišťuje, že jsou vždy informováni o nejnovějších bezpečnostních protokolech a nejlepších postupech v oboru. Tento přístup zvyšuje bezpečnost, efektivitu a spolehlivost našich přepravních operací.

 

Moderní flotila splňující normu EURO VI

 

V rámci našeho závazku ke kvalitě a udržitelnosti disponujeme moderní flotilou vozidel, která splňuje striktní emisní normu EURO VI. Tato vozidla snižují emise a spotřebu paliva, což nám umožňuje poskytovat ekologičtější a efektivnější služby.

Zvláštní pojištění zboží

 

Chápeme, že každý náklad je cenný. Proto nabízíme zvláštní pojištění zboží, aby byla zajištěna plná ochrana vašich zásilek během přepravy. S tímto pojištěním můžete mít klid na duši, vědomi si, že vaše zboží je v bezpečí.

 

Sledování pomocí GPS

 

Naše vozidla jsou vybavena pokročilými GPS systémy, které nám umožňují neustálé sledování a lokalizaci vašich zásilek. Toto sledování zajišťuje transparentnost a poskytuje vám možnost v reálném čase zjistit, kde se vaše zásilka nachází.

 

Politika kvality

 

Naše firemní politika kvality je založena na neustálém zlepšování a inovaci. Snažíme se překonávat očekávání našich klientů a průběžně aktualizujeme naše postupy a technologie, aby odpovídaly nejnovějším trendům a požadavkům trhu.

V Hnídek Transport a.s. jsme hrdí na to, že poskytujeme služby, které jsou synonymem kvality a spolehlivosti. Pro více informací o našich službách nebo pro konzultaci o vašich logistických potřebách nás neváhejte kontaktovat.

Subheadline
Subheadline

Přepravujeme automobily 

po státech EU

Prostřednistvím naší flotily transportérů vozidel, přepravujeme vozidla po celé EU: Česká republika, Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Maďarsko, Polsko, Itálie, Německo, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Švédsko, Dánsko, Norsko, Švýcarsko, Portugalsko, Španělsko, Francie.

Naše síla flotily

48 vozidel

Mezi naše zákazníky patří

Z našich aktualit

Hledáme pracovníky na pozice

STATOM INVEST a.s. Group and affiliated companies

... there is a strength in unity