Czech (Čeština)
Czech (Čeština)
English (en-GB)
Logistika | Kvalita

Reference

Můžeme se pochlubit silnými a trvalými vztahy s nejprestižnějších automobilových značek.

Jsme spolehlivý partner v přepravě automobilů

Hnídek Transport a.s. je hrdý na to, že se může pochlubit silnými a trvalými vztahy s některými z nejprestižnějších automobilových značek působících na českém trhu. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří zastoupení pro Českou republiku značek jako Audi, VW (Volkswagen), Mercedes-Benz, Fiat, Jaguar, Land Rover, Citroen a Škoda. Tyto dlouhodobé partnerství svědčí o naší schopnosti poskytovat služby nejvyšší kvality a o důvěře, kterou si udržujeme s předními hráči v automobilovém průmyslu.

 

Významná partnerství

 

Audi, VW, Mercedes-Benz: Pro tyto renomované německé automobilové značky zajišťujeme přepravu nových vozidel z výrobních linek přímo k dealerům či zákazníkům. Naše služby pomáhají těmto prémiovým značkám udržovat jejich reputaci rychlosti, spolehlivosti a výjimečné kvality.

Fiat, Jaguar, Land Rover: Pro tyto globálně uznávané značky jsme se stali klíčovým logistickým partnerem. Naše schopnost efektivně koordinovat logistické řetězce a poskytovat přizpůsobené služby je základem úspěšné spolupráce a neustálého růstu.

Citroen, Škoda: Spolupráce s těmito značkami zdůrazňuje naši flexibilitu a schopnost uspokojit rozmanité logistické potřeby. Od přepravy malých městských vozů až po větší modely, naše služby jsou klíčové pro jejich distribuční sítě.

Naše Flotila

 

Klíčem k našemu úspěchu je naše flotila kamionů, která je speciálně vybavena pro bezpečnou a efektivní přepravu automobilů. Naše vozidla splňují nejpřísnější emisní normy EURO VI, což přispívá k ekologické udržitelnosti a zároveň zajišťuje, že naše operace jsou šetrné k životnímu prostředí. Každý kamion je vybaven nejmodernějšími technologiemi, včetně GPS sledování, které umožňuje našim klientům průběžně monitorovat stav a polohu jejich zásilek.

 

Naše dlouholeté partnerství s těmito významnými automobilovými značkami jsou svědectvím naší neustálé oddanosti kvalitě, spolehlivosti a inovacím ve světě logistiky a přepravy vozidel. Hnídek Transport a.s. je synonymem pro profesionální a bezpečnou přepravu automobilů, a my jsme hrdí na to, že jsme vybráni těmito předními hráči v automobilovém průmyslu jako jejich důvěryhodný partner. Naše neustálé zaměření na zlepšování a poskytování nejlepších služeb nám umožňuje stát se lídrem.

Naše síla flotily 48 vozidel

Mezi naše zákazníky patří

Z našich aktualit

Hledáme pracovníky na pozice

STATOM INVEST a.s. Group and affiliated companies

... there is a strength in unity